Wall mirror Ingo, champagne, H163x103cm
ID: 2000000877808
€129.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Material: | Plastic |
| Color: | Bronze |
| Height: | 163 cm |
| Length: | 103 cm |
| Weight: | 20 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda