Mirror Barno, gold color, H172x62x4.8cm
ID: 2000001185049
€119.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Mirror glass |
| Color: | Gold |
| Height: | 172 cm |
| Width: | 4.8 cm |
| Length: | 62 cm |
| Weight: | 15.2 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Dining chair Filetino, rotatable 360 degrees, mustard, H89x63.5x55cm, seat height 50cm
89 cm 63.5 cm 55 cm
€139.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda