Mirror Illby, gold color, 93.5x182.5cm
ID: 2000001168875
Mirror surface: 80x170cm
€79.00
Product details
Mirror surface: 80x170cm
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Gold |
| Height: | 182.5 cm |
| Length: | 93.5 cm |
| Weight: | 17.7 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda