Mirror Sunlight, D120cm
ID: 4025621821205
€379.00
Product details
Product details
| Material: | Wood |
|---|---|
| Material: | Mirror glass |
| Height: | 120 cm |
| Width: | 3 cm |
| Length: | 120 cm |
| Weight: | 18 kg |
| Shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda