Wall mirror Indora, 93x73cm
ID: 2000000942940
€44.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Material: | Plastic |
| Color: | Gold |
| Height: | 93 cm |
| Width: | 2 cm |
| Length: | 73 cm |
| Weight: | 7 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda