Wall mirror Inuovo, H158x68cm
ID: 2000000984711
€66.00
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Color: | Silver |
| Height: | 158 cm |
| Length: | 68 cm |
| Weight: | 13.1 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Dinning chair Lanciano, swivelling 360 degrees, beige, H85x62x65cm, seat height 45cm
85 cm 65 cm 62 cm
€109.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda