Office chair Teddy, white, H90-103x65x65cm, seat height 52-65cm
ID: 2000001058169
Discount 20 %
€151.20
€189.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Polyester |
| Color: | White |
| Height: | 90 cm |
| Width: | 65 cm |
| Length: | 65 cm |
| Seat height: | 52 - 65 cm |
| Armrest height: | 60.5 - 70 cm |
| Weight: | 13.7 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda