Bookcase Seaford II, imitation oak/black frame, H150x135x35cm
ID: 5713941219879
Discount 20 %
€199.20
€249.00
Product details
Product details
| Material: | Wood |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Natural |
| Height: | 150 cm |
| Width: | 35 cm |
| Length: | 135 cm |
| Weight: | 21 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda