Shelf Paco L, white, H180x95x32cm
ID: 4025621877400
Discount 40 %
€479.40
€799.00
Product details
Product details
| Material: | MDF |
|---|---|
| Color: | White |
| Height: | 180 cm |
| Width: | 32 cm |
| Length: | 95 cm |
| Weight: | 39.3 kg |
| Weight capacity: | 30 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda