Side table Herve S, mango wood, H47cm, D42cm
ID: 4066076008124
€115.00
Product details
Product details
| Material: | Wood |
|---|---|
| Color: | Natural |
| Height: | 47 cm |
| Width: | 42 cm |
| Length: | 42 cm |
| Weight: | 4 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Armchair Vincento with footstool, pink-beige, rotatable 360 degrees, H100x92x79cm, seat H 47cm
100 cm 78.5 cm 56 cm
€299.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda