Side table set Wire Double, 2 pcs, black, H46xD45cm
ID: 4025621874416
Large table: 46xD45cm
Small table: 43xD33cm
€229.00
Product details
Large table: 46xD45cm
Small table: 43xD33cm
Product details
| Material: | Stainless steel |
|---|---|
| Material: | Tempered glass |
| Color: | Black |
| Height: | 46 cm |
| Width: | 45 cm |
| Length: | 45 cm |
| Weight: | 13 kg |
| Weight capacity: | 10 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda