0
Your shopping cart is empty
Approximate delivery costs
* Detailed price in checkout page
TOTAL
(including VAT)
€ 0.00
Sofa bed Akit, extendable, H91x98x196cm, seat height 39cm
ID: 5705994942132
€565.00
Share item:
Product details
Product details
| Material: | Chromed steel |
|---|---|
| Material: | Pine wood |
| Material: | Polyester |
| Material: | MDF |
| Material: | Plywood |
| Height: | 91 cm |
| Width: | 196 cm |
| Length: | 98 cm |
| Seat height: | 39 cm |
| Weight: | 48.4 kg |
| Weight capacity: | 110 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
More similar items
Sofa Wesolano, sleeping function, H85x230x107cm, seat height 46cm
85 cm 230 cm 107 cm
€1,311.00
Available in online-store
Sofa bed Elsilva, extendable, Flores 10, black, H90x236x95cm
90 cm 236 cm 95 cm
€989.00
Delivery within 6-9 weeks
3 variants
Sofa bed Elsgard, extendable, Sawana 14, black, H93x233x46cm
93 cm 233 cm 46 cm
€829.00
Delivery within 6-9 weeks
2 variants
Sofa bed Elsgard Kronos 19, Jungle 32, velvet, dark green, H93x46x233cm
93 cm 233 cm 46 cm
€889.00
Delivery within ~15 work days
Sofa bed Elsgard, extendable, Kronos 13, velvet, blue, H93x233x46cm
93 cm 233 cm 46 cm
€899.00
Delivery within 6-9 weeks
4 variants
Sofa bed Elmego, extendable, Sawana 05, gray, H90x242x95cm
90 cm 242 cm 95 cm
€985.00
Delivery within 6-9 weeks
Sofa bed Elmego, extendable, Monolith 77, velvet, blue, H90x242x95cm
90 cm 242 cm 95 cm
€1,079.00
Delivery within 6-9 weeks
8 variants
Sofa bed Elmego, extendable, Inari 100, black, H90x242x95cm
90 cm 242 cm 95 cm
€999.00
Delivery within 6-9 weeks
7 variants
Sofa bed Elmego, extendable, Grande 75, blue, H90x242x95cm
90 cm 242 cm 95 cm
€1,229.00
Delivery within 6-9 weeks
4 variants
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda