Table lamp Giraffe with lamp, black/gold color, H50x26x13cm, E27 40W(MAX)
ID: 2000001207932
Bulbs are not included.
€59.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Polyresin |
| Material: | Plastic |
| Color: | Gold |
| Color: | Black |
| Height: | 50 cm |
| Width: | 13 cm |
| Length: | 26 cm |
| Weight: | 2.85 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda