Table lamp Ice Cream Lamp, H45.5cm, D26cm, E27 40W(MAX)
ID: 2000001146552
Bulbs are not included.
€69.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Polyresin |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Polyester |
| Material: | Plastic |
| Height: | 45.5 cm |
| Width: | 26 cm |
| Length: | 26 cm |
| Weight: | 2.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Chest of drawers Luxury Champagne, 5 drawers, spoguļvirsma, H111x51x43.5cm
111 cm 51 cm 43.5 cm
€559.20
€699.00
- -20 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda