Galda lampa Ice Cream Lamp, H45.5cm, D26cm, E27 40W(MAX)
ID: 2000001146552
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
€ 69,00
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Materiāls: | Polirezīns |
| Augstums: | 45.5 cm |
| Platums: | 26 cm |
| Garums: | 26 cm |
| Svars: | 2.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Kumode Luxury Champagne, ar 5 atvilktnēm, spoguļvirsma, H111x51x43.5cm
111 cm 51 cm 43.5 cm
€ 559,20
€ 699,00
- -20 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda