Table lamp Nina, 19x19x39cm, E27 60W(MAX)
ID: 2000000982120
Bulbs are not included.
Discount 20 %
€47.20
€59.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Material: | Polyester |
| Color: | Green |
| Height: | 39 cm |
| Width: | 19 cm |
| Length: | 19 cm |
| Weight: | 2.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda