Table lamp Parrot Lamp, H40x17x14cm, E27 40W(MAX)
ID: 2000001208151
Bulbs are not included.
€55.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Polyresin |
| Material: | Metal |
| Material: | Polyester |
| Height: | 40 cm |
| Width: | 14 cm |
| Length: | 17 cm |
| Weight: | 1.8 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda