Galda lampa Parrot Lamp, H40x17x14cm, E27 40W(MAX)
ID: 2000001208151
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
€ 55,00
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Materiāls: | Polirezīns |
| Augstums: | 40 cm |
| Platums: | 14 cm |
| Garums: | 17 cm |
| Svars: | 1.8 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda