Tray Green S, 40x26cm H3.6cm
ID: 2000001004838
€10.90
Product details
Product details
| Material: | Wood |
|---|---|
| Color: | Green |
| Color: | White |
| Color: | Gold |
| Height: | 3.6 cm |
| Width: | 26 cm |
| Length: | 40 cm |
| Weight: | 1.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda