Wall lamp Rewa, black, E14 1x40W, 30x D18cm
ID: 2000000961248
Discount 30 %
€25.20
€36.00
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Color: | Black |
| Height: | 30 cm |
| Width: | 18 cm |
| Length: | 18 cm |
| Weight: | 2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda