Sienas lampa Rewa, melna, E14 1x40W, 30x D18cm
ID: 2000000961248
Atlaide 30 %
€ 25,20
€ 36,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 30 cm |
| Platums: | 18 cm |
| Garums: | 18 cm |
| Svars: | 2 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda