Bench with storage box Marlov, black, H47x120x43cm
ID: 2000001087237
€150.81
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Wood |
| Color: | Black |
| Height: | 47 cm |
| Width: | 43 cm |
| Length: | 120 cm |
| Weight: | 15 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Dining chair Adore 24, reddish brown, H84.5x54.5x45cm, seat height 45cm
84.5 cm 54.5 cm 45 cm
€55.65
Dining chair Adore 28, dark grey-brown, H84.5x54.5x45cm, seat height 45cm
84.5 cm 54.5 cm 45 cm
€55.65
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel