Cabinet Forest Compact, mango wood/mdf, H75x81x38cm
ID: 2000001099780
Discount 20 %
€254.19
€317.74
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Color: | Grey |
| Height: | 75 cm |
| Width: | 38 cm |
| Length: | 81 cm |
| Weight: | 33.9 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Dining chair Adore 28, dark grey-brown, H84.5x54.5x45cm, seat height 45cm
84.5 cm 54.5 cm 45 cm
€55.65
Dining chair Adore 24, reddish brown, H84.5x54.5x45cm, seat height 45cm
84.5 cm 54.5 cm 45 cm
€55.65
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel