Riidekapp Forest Compact, mangopuit/mdf, H75x81x38cm
ID: 2000001099780
20 % allahindlus
€ 254,19
€ 317,74
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 75 cm |
| Laius: | 38 cm |
| Pikkus: | 81 cm |
| Kaal: | 33.9 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Söögitool Adore 28, tumehall-pruun, H84.5x54.5x45cm, istme kõrgus 45cm
84.5 cm 54.5 cm 45 cm
€ 55,65
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel