Mirror Baralla, gold foll, H130x60x2.5cm
ID: 2000001085738
Discount 30 %
€59.84
€85.48
Product details
Product details
| Material: | Mirror glass |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Gold |
| Height: | 130 cm |
| Width: | 2.5 cm |
| Length: | 60 cm |
| Weight: | 12 kg |
| Shape: | Other shape |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel