Peegel Baralla, metallist, kuldne värv, H130x60x2.5cm
ID: 2000001085738
30 % allahindlus
€ 59,84
€ 85,48
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Peegelklaas |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 130 cm |
| Laius: | 2.5 cm |
| Pikkus: | 60 cm |
| Kaal: | 12 kg |
| Kuju: | Muu kuju |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel