Peegel Barcone, kuldne värv, D70x3cm
ID: 2000001121979
30 % allahindlus
€ 47,42
€ 67,74
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 70 cm |
| Laius: | 3 cm |
| Pikkus: | 70 cm |
| Kaal: | 5 kg |
| Kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel