Mirror Ingo, champagne color, H163x73cm
ID: 2000000877792
Discount 30 %
€59.84
€85.48
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Material: | Plastic |
| Color: | Gold |
| Height: | 163 cm |
| Length: | 73 cm |
| Weight: | 14 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel