Peegel Ingo, šampanjavärvi, H163x73cm
ID: 2000000877792
30 % allahindlus
€ 59,84
€ 85,48
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 163 cm |
| Pikkus: | 73 cm |
| Kaal: | 14 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel