Seina peegel Isso, must, 50x100cm
ID: 2000001022016
30 % allahindlus
€ 41,77
€ 59,68
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 100 cm |
| Laius: | 3.8 cm |
| Pikkus: | 50 cm |
| Kaal: | 6 kg |
| Kuju: | Ovaalne |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Diivanvoodi Wesolano, lahtikäiv, H85x230x107cm, istumisosa kõrgus 46cm
85 cm 230 cm 107 cm
€ 1 109,68
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel