Mirror Itaka, black, H146.2x66.2cm
ID: 2000001105016
Discount 30 %
€41.77
€59.68
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Black |
| Height: | 146.2 cm |
| Length: | 66.2 cm |
| Weight: | 9.8 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel