Peegel Itaka, must värv, H146.2x66.2cm
ID: 2000001105016
30 % allahindlus
€ 41,77
€ 59,68
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 146.2 cm |
| Pikkus: | 66.2 cm |
| Kaal: | 9.8 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel