Mirror Parrot, H61x43x5cm
ID: 2000001118801
Discount 30 %
€41.77
€59.68
Product details
Product details
| Material: | Polyresin |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Gold |
| Height: | 61 cm |
| Width: | 5 cm |
| Length: | 43 cm |
| Weight: | 1.4 kg |
| Shape: | Oval |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel