Mirror standing Inke, H162x47cm
ID: 2000001120248
Mirror surface: 154x39cm
Discount 30 %
€53.63
€76.61
Product details
Mirror surface: 154x39cm
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Height: | 162 cm |
| Length: | 47 cm |
| Weight: | 10 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel