Peegel Inke, H162x47cm
ID: 2000001120248
Peegelpind: 154x39cm
30 % allahindlus
€ 53,63
€ 76,61
Toote kirjeldus
Peegelpind: 154x39cm
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Materjal: | Plast |
| Kõrgus: | 162 cm |
| Pikkus: | 47 cm |
| Kaal: | 10 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Oltina, türkiissinine värv, H101x79.5x81cm, istumisosa kõrgus: 49cm
101 cm 79.5 cm 81 cm
€ 170,97
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel