Mirror standing Inor PB, H155x40cm
ID: 2000001120262
Discount 30 %
€47.42
€67.74
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Height: | 155 cm |
| Length: | 40 cm |
| Weight: | 10 kg |
| Shape: | Other shape |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel