Floor mirror Insch II, golden color frame, H150x45cm
ID: 2000000999081
Discount 30 %
€47.42
€67.74
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Mirror glass |
| Color: | Gold |
| Height: | 150 cm |
| Length: | 45 cm |
| Weight: | 10 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel