Mirror Wings,2 sets, H56.5x40x6.5cm
ID: 2000001118658
Discount 30 %
€35.56
€50.81
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Black |
| Height: | 56.5 cm |
| Width: | 6.5 cm |
| Length: | 40 cm |
| Weight: | 3 kg |
| Shape: | Other shape |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel