Peegel Wings, komplekt , H56.5x40x6.5cm
ID: 2000001118658
30 % allahindlus
€ 35,56
€ 50,81
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 56.5 cm |
| Laius: | 6.5 cm |
| Pikkus: | 40 cm |
| Kaal: | 3 kg |
| Kuju: | Muu kuju |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Dekoratiivkuju/Küünlajala väikestele küünaldele Leopard, H18.5cm, 25x6.5cm
18.5 cm 25 cm 6.5 cm
€ 9,05
€ 30,16
- −70 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel