Wall mirror Barreiro, 63x3x80cm
ID: 2000000994079
Discount 60 %
€25.81
€64.52
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Gold |
| Height: | 80 cm |
| Width: | 3 cm |
| Length: | 63 cm |
| Weight: | 4.8 kg |
| Shape: | Other shape |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel