Seina peegel Barreiro, 63x3x80cm
ID: 2000000994079
60 % allahindlus
€ 25,81
€ 64,52
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 80 cm |
| Laius: | 3 cm |
| Pikkus: | 63 cm |
| Kaal: | 4.8 kg |
| Kuju: | Muu kuju |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel