Wall mirror Inverigo, 79x169cm
ID: 2000000999043
Discount 30 %
€65.48
€93.55
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | White |
| Height: | 169 cm |
| Length: | 79 cm |
| Weight: | 14.9 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel