Wall mirror Ivla, 63x143cm
ID: 2000000914886
Discount 30 %
€47.42
€67.74
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Color: | White |
| Height: | 143 cm |
| Width: | 4 cm |
| Length: | 63 cm |
| Weight: | 10.5 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel