Seinapeegel Ivla, 63x143cm
ID: 2000000914886
30 % allahindlus
€ 47,42
€ 67,74
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 143 cm |
| Laius: | 4 cm |
| Pikkus: | 63 cm |
| Kaal: | 10.5 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel