Seina peegel Ballen, kuldne värv, D81x5cm
ID: 2000001185056
30 % allahindlus
€ 47,98
€ 68,55
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Peegelklaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 81 cm |
| Laius: | 5 cm |
| Pikkus: | 81 cm |
| Kaal: | 7 kg |
| Kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Söögitool Sanga 11, 180 kraadi pööratav, beež värv, H84x61x61cm, istumisosa kõrgus 47cm
84 cm 61 cm 61 cm
€ 102,42
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel