Dekoratiivne kuju Kass kandikuga, valge/kuldne, 20x17x27cm
ID: 5207252271119
€ 47,34
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Keraamika |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 27 cm |
| Laius: | 17 cm |
| Pikkus: | 20 cm |
| Kaal: | 1 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Dekoratiivne nipsasjakeste kandik Päikeseprillidega koer, 17x23,5x33,3cm
17 cm 23.5 cm 33.5 cm
€ 37,90
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel