Metallist riiul Benikarlo, must, H90x80x25cm
ID: 2000000951164
€ 119,35
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Peegelklaas |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 90 cm |
| Laius: | 25 cm |
| Pikkus: | 80 cm |
| Kaal: | 10 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Dekoratiivne nipsasjakeste kandik Päikeseprillidega koer, 17x23,5x33,3cm
17 cm 23.5 cm 33.5 cm
€ 37,90
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel