Ehtekarp Hamma, roheline/valge, 25x17x13cm
ID: 2000001023402
40 % allahindlus
€ 25,79
€ 42,98
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Materjal: | Polüuretaan |
| Värv: | Roheline |
| Kõrgus: | 13 cm |
| Laius: | 17 cm |
| Pikkus: | 25 cm |
| Kaal: | 1.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tool Sennen, 360 kraadi pööratav, tumehall , H84x63x63cm, istme kõrgus 45cm
84 cm 63 cm 63 cm
€ 116,13
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel