Kast Hallena, 30.5x15.5x8cm
ID: 2000001101339
€ 17,10
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüuretaan |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 30.5 cm |
| Laius: | 15 cm |
| Pikkus: | 8 cm |
| Kaal: | 0.8 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel