Klaaspurk/karahvin kraaniga, kuld/merevaigukollane värvi, 53x14x14cm, 4000ml
ID: 5207252465839
€ 42,98
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 53 cm |
| Laius: | 14 cm |
| Pikkus: | 14 cm |
| Maht : | 4000 ml |
| Kaal: | 1.7 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Kontoritool Atilde , pruun, öko-nahk, H87x55x54cm, istumisosa kõrgus 44-51cm
87 cm 55 cm 54 cm
€ 141,13
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel